استخدام شرکت ذوب آهن اصفهان در سال ۹۹ (اصلاحیه + تمدید ثبت نام)

استخدام ذوب آهن اصفهان

استخدام شرکت ذوب آهن اصفهان در سال ۹۹

شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود، بر اساس مصوبه ۵-۱۰ مورخ ۲۴/۴/۹۹ هیات مدیره شرکت، اقدام به جذب تعداد ۳۰۹ نفر از واجدین شرایط در مشاغل اپراتوری و کارشناسی از میان افراد بومی استان اصفهان و چهارمحال و بختیاری می‌نماید. داوطلبان گرامی می‌توانند در صورت دارا بودن شرایط لازم براساس دفترچه راهنمای آزمون، نسبت به ثبت نام اقدام تا پس از برگزاری آزمون کتبی (علمی)، ارزیابی مهارتی و مصاحبه (برای مشاغل اپراتوری)، ارزیابی شایستگی و مصاحبه (برای مشاغل کارشناسی)، انجام معاینات طب صنعتی (جهت سنجش سلامت، توانایی جسمی و ویژگی‌های روانشناختی) و طی مراحل گزینش، نسبت به جذب نفرات برگزیده به صورت قرارداد موقت، براساس ضوابط قانون کار و تامین اجتماعی اقدام گردد.

مهلت ثبت نام تا ۲۱ دی ۹۹ می باشد.

 

برنامه زمان‌بندی :

ضمن آرزوی موفقیت، برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام شرکت ذوب آهن اصفهان به اطلاع میرسانیم، با توجه به توافقات صورت گرفته، تعداد نیروی مورد نیاز این شرکت طبق آنچه در «اصلاحیه دفترچه راهنمای آزمون» آمده است افزایش قابل توجهی یافته که بر این اساس، این شرکت لازم دیده است به منظور ایجاد فرصت بیشتر برای داوطلبان، اقدام به تمدید زمان ثبت‌نام نماید.

شروع ثبت نام مجدد: از ۱۳ دی ۹۹

مهلت ثبت نام: تا ۲۱ دی ۹۹

زمان برگزاری آزمون: ۱ الی ۳بهمن ۹۹

 

نکات مهم :

– محل برگزاری آزمون شهر اصفهان و زمان و محل دقیق آن در کارت ورود به جلسه اعلام خواهد شد.

– در صورت تغییر تاریخ توزیع کارت یا برگزاری آزمون، مراتب از طریق سامانه ثبت نام اطلاع‌­رسانی خواهد شد.

 

جهت دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون اینجا را کلیک کنید

دانلود بسته کامل نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شرکت ذوب آهن اصفهان

 

تسهیلات سنی برای داوطلبان

۱ -به دارندگان کارتهای پایان خدمت وظیفه عمومی، بهمیزان مدت خدمت وظیفه قانونی انجام شده (حداکثر ۲۴ ماه)، به حداکثر سنی تغییر شده اضافه خواهد شد.
۲ -داوطلبانی که دارای سابقه کار با پرداخت حق بیمه در صندوق های بازنشستگی معتبر کشور میباشند، به ازای هر سال سابقه ، یک سال (تا سقف ۳ سال) به حداکثر سنی آنان اضافه میشود. این دسته از افراد میبایست اصل گواهی پرداخت حق بیمه از صندوق بازنشستگی مربوطه را به همراه سایر مدارک، در روز کنترل مدارک (پس از آزمون کتبی) به همراه داشته باشند (افرادی که سوابق بیمه سازمان تأمین اجتماعی ارائه مینمایند، علاوه بر گواهی مذکور، همراه داشتن شناسه کاربری و رمز ورود به درگاه خدمات غیرحضوری سازمان تأمین اجتماعی الزامی میباشد) در غیر این صورت از ورود این افراد به مرحله بعد ممانعت به عمل خواهد آمد.
۳ -شرط قید شده در بند (۲) برای افراد شاغل در شرکتهای تابعه و پیمانکار ذوب آهن اصفهان ۵ سال خواهد بود، مشروط به اینکه فرد در زمان ثبت نام در شرکت تابعه و پیمانکار اشتغال داشته باشد. بدیهی است شرط مذکور، صرفًا در خصوص سوابق بیمه های شرکتهای مذکور که در سامانه سازمان تأمین اجتماعی درج شده، معتبر بوده و ارائه گواهی پرداخت حق بیمه از صندوق فوق در زمان ثبت نام الزامی است.
۴ -فرزندان معزز شهدا و فرزندان جانبازان۷۰ درصد، به میزان ۴ سال و فرزندان معزز جانبازان بالای ۲۵ ٪جانبازی، به میزان ۳ سال به حداکثر سن آنان اضافه میشود. لازم است این افراد جهت احراز شرایط ایثارگری، نسبت به اخذ معرفی نامه ایثارگری از دفاتر پیشخوان دولت اقدام و در روز کنترل مدارک ارائه نمایند.
تذکر : انجام کلیه مراحل جذب، برای مشمولان بند فوق الزامی می باشد.
۵ -در هر صورت با احتساب کلیه تسهیلات سنی فوق، حداکثر سن داوطلبان در مشاغل اپراتوری ۲۸ سال و مشاغل کارشناسی ۳۳ سال خواهد بود.
۶ -مبنای محاسبه حداکثر سن، تا آخرین مهلت ثبت نام (تاریخ: ۲۲/ ۰۷/ ۱۳۹۹) میباشد. توضیح: تغییر بازه زمانی ثبت نام به هر دلیل، مبنای محاسبه سن (تاریخ: ۲۲/ ۰۷/ ۱۳۹۹) را تغییر نخواهد داد.

 

توضیحات شرایط اختصاصی

۱ -دارا بودن مدرک و رشته تحصیلی معتبر در زمان ثبت نام، مورد تأ˻د وزارت علوم تحقیقات و فناوری و یا وزارت آموزش و پرورش، مطابق با شرایط مندرج در جدولهای ۳ و ۴ الزامی بوده و داوطلبین در زمان ثبت نام، میبایست ضمن مطالعه دقیق اطلاعیه، مدارک منطبق با اطلاعیه را ارائه نمایند.
توضیح: با عنایت به سخت و زیانآور بودن مشاغل این شرکت و کار در شیفت، پذیرش خانم در رشته های فنی امکانپذیر نمیباشد.
۲ -افراد دارای مدارک تحصیلی در مقاطع بالاتر از جدولهای ۳ و ۴ به شرط دارا بودن و ارائه مدرک تحصیلی منطبق با شرایط اطلاعیه، در صورت شرکت در آزمون آن مقطع، مجاز به ارائه مدارک تحصیلی مقاطع بالاتر نبوده و امکان تغییر کد رشته آزمون یا رده شغلی در طول فرآیند جذب میسر نخواهد بود. همچنین در صورت استخدام، در طول زمان اشتغال، ارائه مدرک تحصیلی مقطع بالاتر، با درخواست شخصی امکانپذیر نبوده و تابع ضوابط و مقررات شرکت خواهد بود و قبل از جذب، در این خصوص تعهد محضر ی از داوطلب اخذ خواهد شد.
۳ -نیازهای اعلام شده براساس ساختار سازمانی مصوب شرکت و سهمیه تخصیص داده شده به هر رشته بوده و هرگونه درخواست شخصی مبنی بر تغییر ردیف شغلی یا رده شغلی یا ارتقاء مدرک تحصیلی فرد پس از جذب، از طرف شرکت قابل پذیرش نخواهد بود.
۴ -داوطلبان مشاغل اپراتور ی میبایست بومی یکی از استانهای اصفهان یا چهارمحال و بختیار ی باشند.
توضیح (۱): داوطلب بومی به فرد ی اطلاق می گردد که دارای حداقل یکی از شرایط زیر باشد:
الف- محل تولد وی یکی از شهرستانهای این دو استان باشد.
ب- محل اخذ دیپلم وی یکی از شهرستانهای این دو استان باشد.
توضیح (۲): داوطلبان بومی شهرستان و اسـتان با اولویت محل سـکونت نزدیکتر و فرزندان کارکنان شـاغل و بازنشـسـته ذوب آهن اصفهان در شرایط برابر از نظر علمی، تجربی و مهارتی، در اولویت دعوت به مرحله بعد قرار خواهند گرفت.
۵ -فرزندان معزز شهدا، فرزندان جانبازان بالای ۵۰ درصد و فرزندان آزادگان با ب یش از یک سال سابقه اسارت که متقاضی شرکت در آزمون مشاغل اپراتور ی میباشند از شرط معدل معاف میباشند.
۶ -فرزندان کارکنان فوتی ناشی از کار که دارای شرایط اولیه ثبت نام میباشند، در صورت شرکت در آزمون در شرایط برابر از نظر علمی، تجربی و مهارتی، در اولویت دعوت به مرحله بعد قرار خواهند گرفت.

 

جهت ثبت نام در آزمون اینجا کلیک نمایید

 

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت ذوب آهن اصفهان

دانلود بسته کامل نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شرکت ذوب آهن اصفهان

دانلود بسته کامل سوالات استخدامی متصدی تولید و تکنولوژی آزمون استخدامی شرکت ذوب آهن اصفهان

بسته کامل نمونه سئوالات استخدامی مهندسی شیمی آزمون استخدامی شرکت ذوب آهن اصفهان

دانلود بسته کامل نمونه سئوالات استخدامی مهندسی مکانیک آزمون استخدامی شرکت ذوب آهن اصفهان

دانلود بسته کامل نمونه سوالات استخدامی مهندسی برق آزمون استخدامی شرکت ذوب آهن اصفهان