راهنمای خرید از سایت

راهنمای خرید از سایت تسنا

 

 

نحوه خرید اینترنتی از سایت تسنا

الف – برای شروع فرایند خرید محصولات سایت روی منوی سبز رنگ ” خرید +  دانلود ” کلیک نمائید تا به صفحه پرداخت محصول هدایت شوید.

راهنمای خرید از سایت 1

ب – با کلیک بر روی منوی فوق به صفحه پرداخت هدایت می شوید که همانند شکل زیر می باشد:

راهنمای خرید از سایت

۱- در صفحه پرداخت محصول انتخاب شده توسط شما در بخش نام محصول نمایش می دهد اگر محصول انتخابی شما نمی باشد روی منوی حذف در کادر قرمز مشخص شده، کلیک نمائید تا این محصول از سبد خرید شما حذف شود.

 

۲- اگر کد تخفیف از سایت تسنا دریافت کرده باشید بر روی متن ” کد تخفیف دارید؟ برای وارد کردن کلیک کنید”  روی آن کلیک کنید فیلد وارد نمودن کد تخفیف باز می شود که پس از وارد نمودن بایستی روی منوی اعمال کلیک کنید تا کد تخفیف اعمال و از مبلغ محصول کسر شود.

۳- در بخش انتخاب درگاه پرداخت، فعلا دو درگاه بانک برای پرداخت وجه محصول در نظر گرفته شده است که بطور پیش فرض بر روی درگاه بانک ملت تنظیم شده است اگر در فرایند خرید با درگاه اول مشکلی بوجود آمد می توانید دوباره فرایند خرید با درگاه دوم انجام دهید.

 

راهنمای خرید از سایت 2

۴  – در فرم اطلاعات شخصی، نام خود را در بخش شماره ۴ وارد نمائید.

۵- نام خانوادگی خود را در بخش شماره ۵ وارد نمائید.

۶- ادرس ایمیل معتبر در بخش شماره ۶ وارد نمائید. ( توجه نمائید که ابتدای ادرس ایمیل، www وجود ندارد و بایستی دقت نمائید که ادرس ایمیل بدون اشتباه وارد نمائید تا یک نسخه از لینک دانلود ها به ایمیل تان نیز ارسال خواهد شد و نکته بسیار مهم این است که اکثر کاربران ادرس ایمیل شان که از سایت جی میل هست عنوان لاتین جی میل اشتباه وارد می نمایند که این باعث نامعتبر شدن ادرس ایمیل می گردد و املا صحیح  جی میل بصورت Gmail است. )

۷- شماره موبایل خود را در بخش شماره ۷ وارد نمائید.

۸-  پس از وارد نمودن اطلاعات فوق روی منوی خرید که در شماره ۸ مشخص شده است کلیک نمائید تا به صفحه درگاه بانکی جهت واریز انلاین هزینه محصول هدایت شوید.

۹- در صفحه درگاه بانکی، اطلاعات یکی از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب را وارد نمائید و پس از کلیک روی گزینه پرداخت در صفحه مشخصات پرداخت در صفحه خود بانک نمایش داده میشود و روی منوی تکمیل فرایند خرید باید کلیک نمائید تا رسید خرید در سایت تسنا نمایش داده شود.

۱۰- اگر با موبایل اقدام به خرید کرده باشید صفحه رسید خرید بصورت شکل زیر خواهید دید:

راهنمای خرید از سایت 3

در صفحه فوق روی لینک ها با پس زمینه سبز رنگ کلیک کنید کل بسته خریداری شده با کلیک بر روی هر یک از لینک ها مجموعه های مربوط به بسته با فرمت zip دانلود خواه شد.