استخدام در سازمان تامین اجتماعی

دانلود بسته کامل نمونه سوالات آزمون استخدامی تامین اجتماعی 1398

استخدام در سازمان تامین اجتماعی

به گزارش تسنا، سید مرتضی حسینی معاون برنامه‌ریزی، مالی و پشتیبانی و سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان تامین اجتماعی از استخدام حدود ۵ هزار نفر در این سازمان به صورت پیمانی خبر داد.

آنطور که سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان تامین اجتماعی اظهار کرده، قرار است پس از برگزاری آزمون استخدامی سراسری، ۴ هزار و ۹۰۲ نفر برای اشتغال در واحدهای بیمه‌ای و درمانی این سازمان در ۳۱ استان کشور به‌صورت استخدام پیمانی جذب شوند.

به گفته حسینی، سازمان تأمین‌اجتماعی در سال ۱۴۰۲ برای تکمیل و تقویت نیروی انسانی مراکز جدیدالافتتاح و نیز مراکز موجود بیمه‌ای و درمانی خود در سراسر کشور، نیروی انسانی مورد نیاز را از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه و گزینش جذب می‌کند.

براساس اظهارات سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان تامین اجتماعی، متقاضیان برای شرکت در این آزمون استخدامی از پنج‌شنبه ۲۶ بهمن تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ششم اسفند می‌توانند با مراجعه سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

حسینی اظهار کرده که آزمون کتبی استخدام پیمانی سازمان تأمین‌اجتماعی روز جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ به‌صورت همزمان در مراکز استان‌های سراسر کشور از سوی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود.

آنطور که سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان تأمین‌اجتماعی اظهار کرده، در مجموع ۴ هزار و ۹۰۲ نفر بعد از برگزاری آزمون و انجام مراحل مصاحبه و گزینش، جذب سازمان تأمین‌اجتماعی می‌شوند که ۳ هزار و ۵۶۰ نفر برای اشتغال در مراکز درمانی تأمین‌اجتماعی و مابقی برای اشتغال در بخش بیمه‌ای این سازمان پذیرفته خواهند شد.

حسینی خبر داده که در بخش درمان حدود ۱۰۰ پزشک و هزار و ۶۰۰ پرستار در این فرایند جذب می‌شوند و مابقی ظرفیت این بخش مربوط به سایر مشاغل رسته درمان خواهد بود.

جهت دانلود دفترچه راهنمای آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی اینجا را کلیک کنید.

 

 

دانلود نمونه سوالات استخدامی سازمان تامین اجتماعی

دانلود بسته کامل سوالات استخدامی تامین اجتماعی

دانلود بسته کامل سوالات استخدامی کارشناس امور بیمه ای در آزمون استخدامی تامین اجتماعی

دانلود بسته کامل نمونه سوالات استخدامی کارشناس اتاق عمل

دانلود بسته کامل نمونه سوالات آزمون استخدامی پزشک عمومی