آگهی استخدام شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان خراسان

امتیاز 1.00 ( 1 رای )

خبر ۱۷ آذر ۹۸: اطلاعیه تعویق برگزاری آزمون استخدام شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان خراسان (منبع: سایت فولاد سنگان)

ضمن آرزوی موفقیت سایت تسنا، برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ با توجه به مسائل فنی ایجاد شده، تا اطلاع ثانوی برگزاری آزمون به تعویق افتاده است. به محض برطرف شدن مسائل ایجاد شده تاریخ جدید آزمون از طریق پیامک و سایت مرکز آزمون شرکت به کلیه داوطلبین اطلاع رسانی خواهد شد.

 

آگهی استخدام شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان خراسان

شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان خراسان درنظر دارد، به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود در واحدهای مختلف سایت عملیاتی شرکت واقع در منطقه معدنی و صنعتی سنگان شهرستان خواف، از تعداد حداقل ۳۰۰ نفر داوطبین آقا/خانم واجد شرایط، در مشاغل اپراتوری، کاردانی و کارشناسی از طریق برگزاری آزمون های کتبی(دانشی)، مهارتی، مصاحبه تخصصی و عمومی و انجام معاینات طب صنعتی به صورت قرارداد کارموقت در چارچوب مقررات قانون کار و تأمین اجتماعی دعوت به همکاری نماید. (پذیرفته شدگان بر اساس نیاز و برنامه تامین نیروی انسانی شرکت، به تدریج و در چند نوبت (طی یازده ماه پس از اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان) جهت شروع به کار فراخوان خواهند شد).

توصیه مهم : به متقاضیان پیشنهاد می گردد، نسبت به تهیه مدارک و فایل تصویری آن قبل از شروع ثبت نام که از تاریخ ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ لغایت ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ می باشد، اقدام نمایند.

جدول افراد مورد نیاز

مشاغل اپراتوری

مقطع تحصیلیرسته شغلیکدعنوان شغلرشته – گرایشجنسیت
دیپلماپراتور۱۰اپراتورکلیه رشته هامرد

مشاغل کاردانی

مقطع تحصیلیرسته شغلیکدعنوان شغلرشته – گرایشجنسیت
فوق دیپلم و بالاتربرق۲۰تکنسین برقبرق (کلیه گرایش ها)مرد
فوق دیپلم و بالاترمکانیک۲۱تکنسین مکانیکمکانیک (کلیه گرایش ها)مرد
فوق دیپلم و بالاتراداری – خدمات۲۲کاردان امور اداری و دفتریمدیریت صنعتی – بازرگانی – دولتیمرد / زن
فوق دیپلم و بالاتراداری – خدمات۲۳کاردان امور اداری و دفتریکامپیوتر (کلیه گرایش ها)مرد / زن
فوق دیپلم و بالاتراداری – خدمات۲۴کاردان امور اداری و دفتریکاردان صنایع غذاییمرد / زن
فوق دیپلم و بالاتراداری – خدمات۲۵کاردان امور اجتماعیروانشناسی صنعتی، مددکاری،روانشناسی،علوم اجتماعی،علوم تربیتی ومشاوره (کلیه گرایش ها)مرد / زن
فوق دیپلم و بالاترمالی۲۶کاردان مالیحسابداری (کلیه گرایش ها)
امور مالی و مالیاتی
مرد / زن

مشاغل کارشناسی

مقطع تحصیلیکدعنوان شغلرشته – گرایشجنسیت
لیسانس و بالاتر۳۰کارشناس تولیدمهندسی مواد و متالوژی (کلیه گرایش ها)مرد
لیسانس و بالاتر۳۱کارشناس آزمایشگاه و کنترل کیفیمهندسی شیمی، شیمی محض، شیمی کاربردی (کلیه گرایش ها)مرد / زن
لیسانس و بالاتر۳۲کارشناس برق، ابزار دقیق و اتوماسیونبرق (کلیه گرایش ها)مرد
لیسانس و بالاتر۳۳کارشناس مکانیکمکانیک (کلیه گرایش ها)مرد
لیسانس و بالاتر۳۴کارشناس صنایعمهندسی صنایع (کلیه گرایش ها به غیر از گرایش ایمنی صنعتی)مرد / زن
لیسانس و بالاتر۳۵کارشناس مالیمدیریت مالی – حسابداری کلیه گرایش هامرد / زن
لیسانس و بالاتر۳۶کارشناس اداری و منابع انسانیمدیریت صنعتی، بازرگانی، دولتی ، مدیریت آموزشیمرد / زن
لیسانس و بالاتر۳۷کارشناس فن آوری اطلاعات و ارتباطاتمهندسی کامپیوتر (کلیه گرایش ها) – مهندسی فناوری اطلاعاتمرد / زن
لیسانس و بالاتر۳۸کارشناس ایمنی و بهداشت حرفه ایمهندسی صنایع با گرایش ایمنی صنعتی – مهندسی بهداشت حرفه ای – مهندسی ایمنی (کلیه گرایش ها )مرد / زن
لیسانس و بالاتر۳۹کارشناس بهداشت محیط و محیط زیستبهداشت محیط – سلامت ایمنی و محیط زیستمرد / زن
لیسانس و بالاتر۴۰کارشناس ساختمان و نقشه برداریمهندسی عمران (کلیه گرایش ها)مرد
لیسانس و بالاتر۴۱کارشناس معدنمهندسی معدن (کلیه گرایش ها)مرد
لیسانس و بالاتر۴۲کارشناس حقوقحقوق (کلیه گرایش ها)مرد / زن
لیسانس و بالاتر۴۳کارشناس صنایع غذاییعلوم و صنایع غذایی (کلیه گرایش ها)مرد / زن
لیسانس و بالاتر۴۴کارشناس فوریت های پزشکی فوریت های پزشکی – پرستاریمرد
لیسانس و بالاتر۴۵کارشناس کشاورزیکشاورزی (گیاه پزشکی، زراعت، باغبانی)مرد

 

شرایط شرکت در آزمون

۱- تابعیت نظام مقدس جمهوری اسلامی

۲- اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور(مصرح در قانون اساسی)

۳- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم غیر پزشکی

۴- عدم اشتهار به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد. (با تایید مراجع ذیصلاح)

۵- نداشتن تعهد خدمت در دستگاه ها، موسسات و شرکت ها در زمان دعوت به کار

۶- عدم سوء مصرف مواد اعتیاد آور

۷- داشتن تندرستی و توانائی کامل جسمی و ذهنی به تایید پزشک معتمد، امور ایمنی و بهداشت شرکت.

۸- متقاضیان به ترتیب “دیپلم؛ متولدین سال ۱۳۷۳ به بعد”، “فوق دیپلم؛ متولدین سال ۱۳۷۱ به بعد”و”لیسانس و بالاتر؛ متولدین سال ۱۳۶۸ به بعد” مجاز به شرکت در آزمون می باشند.

تبصره یک: مدت زمان سابقه کار مرتبط با شغل مورد نیاز و یا سابقه کار در کارخانجات صنایع فولادی و معدنی حداکثر تا ۷ سال(مشروط به پرداخت حق بیمه) به شرایط سنی اضافه می گردد. ارائه گواهی سابقه کار مرتبط با شغل مورد نیاز در زمان ثبت نام الزامی است( تایید مرتبط بودن یا نبودن مدارک صرفا بر عهده تیم ارزیابی این شرکت می باشد).

تبصره دو: مدت زمان خدمت وظیفه عمومی به سن مجاز داوطلبان افزوده خواهد شد.

کته قابل توجه:

* شرکت هیچگونه تعهدی در قبال اسکان و ایاب و ذهاب پذیرفته شدگان نخواهد داشت.

 

ب) تذکرات لازم:

۱- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک به صورت ناقص برعهده داوطلب خواهد بود و اگر در هر یک از مراحل جذب یا بعد از آن محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت اشتغال به کار در هر مرحله ادامه فعالیت فرد لغو و بلا اثر می گردد.

۲- نتایج آزمون کتبی(دانشی) در مشاغل اپراتوری و کاردانی تا دو (۲) برابر ظرفیت و در مشاغل کارشناسی تا سه(۳) برابر ظرفیت اعلام خواهد شد. لذا کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون کتبی(دانشی) هیچگونه حق استخدامی برای فرد ایجاد نمی کند و انتخاب نهائی پذیرفته شدگان، پس از طی مراحل ارزیابی مهارتی(در مقطع دیپلم) و مصاحبه تخصصی، کانون ارزیابی، معاینات طب صنعتی و با رعایت اولویت امتیاز کسب شده صورت می پذیرد.

۳- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان خارج از کشور باید به تایید اداره کل دانش آموختگان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رسیده باشد.

۴- مدارک داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت نظام وظیفه یا کارت معافیت دائم آنان بعد از تاریخ برگزاری آزمون باشد به هیچ عنوان مورد پذیرش قرار نمی گیرد.

۵- در صورت انصراف نفرات پذیرفته شده(عدم مراجعه در هر یک از مراحل گزینش فراخوان شده و همچنین آموزش قبل از استخدام به منزله انصراف قطعی تلقی می شود)، از نفرات با اولویت بعدی بر اساس امتیاز کسب شده دعوت خواهد شد.

۶- در صورت انصراف پذیرفته شدگان پس از برگزاری دوره های آموزش بدو استخدام، کلیه هزینه های استخدام و نیز آموزشی و رفاهی مربوطه ازآنان اخذ خواهد شد.

۷- از پذیرفته شدگان نهایی تعهد محضری مبنی بر حداقل اشتغال در شرکت به مدت سه(۳) سال اخذ خواهد شد.

 

مدارک مورد نیاز جهت ثبت و مهلت ثبت نام

ثبت نام واجدین شرایط منحصراً از تاریخ (۱۳۹۸/۰۸/۱۸ لغایت ۱۳۹۸/۰۸/۲۳) با مراجعه به سایت صنایع معدنی فولاد سنگان انجام می پذیرد. ضمناً هرگونه اطلاع رسانی از طریق همین سایت صورت خواهد گرفت.

۱- تکمیل و ثبت مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود در وب سایت مذکور به طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی ضروری می باشد.

۲- فایل عکس اسکن شده؛ متقاضی می بایست یک قطعه عکس ۴×۳ خود را باحجم کمتر از ۸۰ کیلو بایت با فرمت jpeg اسکن نموده و فایل آن را از طریق سامانه ثبت نام اینترنتی ارسال نماید.

۳- فایل اسکن مدرک تحصیلی منطبق با “جدول افراد مورد نیاز” از نظر مقطع، رشته و گرایش، با حجم کمتر از ۲۰۰ کیلوبایت با فرمت jpeg.

۴- فایل اسکن صفحه اول شناسنامه با حجم کمتر از ۲۰۰ کیلو بایت با فرمت jpeg. (در صورت داشتن توضیح، فایل اسکن صفحه توضیحات)

۵- فایل اسکن کارت ملی با حجم کمتر از ۲۰۰ کیلو بایت با فرمت jpeg.

۶- فایل اسکن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم غیر پزشکی با حجم کمتر از ۲۰۰ کیلو بایت با فرمت jpeg.

۷- فایل اسکن مدرک دال بر بومی بودن طبق شرایط مندرج در این آگهی در صورت استفاده از سهمیه بومی با حجم کمتر از ۲۰۰ کیلو بایت با فرمت jpeg.

۸- در صورت داشتن سابقه کار، فایل اسکن گواهی تأیید شده سابقه پرداخت حق بیمه و گواهی مدت اشتغال مرتبط کمتر از ۲۰۰ کیلو بایت با فرمت jpeg.

۹- فایل اسکن مدارک جانبازی و ایثارگری که به تایید ارگان ذیصلاح رسیده است، با حجم کمتر از ۲۰۰ کیلو بایت با فرمت jpeg.

۱۰- فایل اسکن مدارک تایید شده دال بر اشتغال به کار در شرکت های پیمانکاری (شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان) ، با حجم کمتر از ۲۰۰ کیلو بایت با فرمت jpeg.

۱۱- واریز مبلغ ۳۵۰.۰۰۰ ریال (سیصد و پنجاه هزار ریال) به صورت الکترونیکی به عنوان حق ثبت نام در آزمون. (وجه واریزی به هیچ عنوان قابل استرداد نخواهد بود.)

توضیح: بخش اعظمی از هزینه های مربوط به فرآیند آزمون توسط شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان خراسان تقبل گردیده است.

۱۲- پذیرفته شدگان نهایی ملزم به گذراندن دوره های اعلامی شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان در مراکز فنی و حرفه ای و یا سایر مراکز تعیین شده از طرف شرکت، قبل از شروع به کار رسمی بوده و ملاک شروع به کار ایشان حضور در دوره های تعریف شده و اخذ مدارک مربوطه خواهد بود. (عدم حضور در زمان اعلامی در دوره های آموزشی تعریف شده به منزله انصراف قطعی تلقی خواهد شد)

 

توضیحات مهم:

۱ – متقاضیان شرکت در آزمون چنانچه دارای شرایط مندرج در آگهی باشند. در صورت کسب قبولی در آزمون کتبی(دانشی)، مهارتی، مصاحبه تخصصی و عمومی و انجام معاینات طب صنعتی در شرایط مساوی دارای اولویتی طی مراحل ذیل در جذب خواهند بود.

الف) کلیه افرادی که جزء نیروهای شرکت های پیمانکاری فولاد سنگان خراسان بوده و درسایت عملیاتی شرکت فولاد سنگان مشغول به کار می باشند.

ب) افراد بومی شهرستان خواف و رشتخوار و تایباد و جزء خانواده محترم شهدا، آزادگان، جانبازان ، ایثارگران و رزمندگان باشند.

ج) در مشاغل کارشناسی کلیه افرادی که بومی : شهرستان خواف (اولویت ۱) رشتخوار و تایباد (اولویت ۲)، استان (اولویت ۳) و سایر مناطق کشوری(اولویت ۴) خواهند بود.

د) در مشاغل اپراتوری و کاردانی کلیه افراد بومی : شهرستان خواف (اولویت ۱) ، رشتخوار و تایباد(اولویت ۲)

۲- داوطلب بومی:

افرادی که حداقل دارای یکی از ویژگی های زیر باشند، داوطلب بومی تلقی می گردند: (مطابق با قوانین استخدامی کشوری)

الف) شهرستان یا استان محل تولد داوطلب یا همسر وی با شهرستان یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.

ب) همسر و فرزندان کارکنان رسمی و پیمانی دولت یا نیروهای مسلح(اعم از شاغل و یا بازنشسته) که شهرستان یا استان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهرستان یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام آنان در پنج سال آخر خدمت یکی باشد.

ج) داوطلب حداقل چهار(۴) سال از سنوات تحصیلی(ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه) را به صورت متوالی یا متناوب در شهرستان و یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام را طی کرده باشد.

د) داوطلب یا پدر، مادر و همسر وی، حداقل چهار(۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان و یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند(پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفا توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است.)

تبصره: مبنای استان یا شهرستان برای تعیین بومی بودن، تقسیمات کشوری در زمان ثبت نام می باشد.

۳- متقاضیان می بایست صرفا مدارک تحصیلی مطابق با رشته، مقطع و گرایش مندرج در “جدول افراد مورد نیاز” را ارسال نمایند. بدیهی است به درخواست هایی که منطبق با جدول مذکور نباشد ترتیب اثر داده نخواهد شد.

تذکر: پذیرش مدارک بالاتر در طول اشتغال تا حداقل ۵ سال پس از تاریخ استخدام امکان پذیر نمی باشد و پس از آن ، پذیرش مدرک تحصیلی بالاتر با توجه به دستور العملهای داخلی شرکت قابل بررسی خواهد بود و دراین خصوص تعهد محضری اخذ خواهد شد.

۴- افراد متقاضی باید از نظر جسمانی و فیزیکی، توانایی انجام کار در مشاغل مورد نیاز را دارا باشند.

تذکر ۱: متقاضیان می بایست در طول فرآیند جذب به صورت مستمر، جهت آگاهی از اطلاعیه ها و نتایج مراحل مختلف، به وبسایت ثبت نام به سایت صنایع معدنی فولاد سنگان مراجعه نمایند. لذا عدم اطلاع داوطلب از مراحل و جزئیات آزمون و جذب موجب هیچ گونه حقی برای وی نمی گردد.

تذکر ۲: پذیرفته شدگان بر اساس نیاز و برنامه تامین نیروی انسانی شرکت ، بتدریج و در چند نوبت (طی یازده ماه پس از اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان) جهت شروع به کار فراخوان خواهند شد. لذا مقتضی است از هرگونه پیگیری حضوری و غیر حضوری جداً پرهیز نما ئید .

۵- در صورت انصراف از ثبت نام (در هر مرحله ای که متقاضی انصراف دهد)، هیچگونه هزینه و یا مدرکی مسترد نخواهد شد.

۶- با عنایت به شرایط حاکم بر صنعت، و با توجه به تحریم های ظالمانه استکبار جهانی، چنانچه شرایط خاصی بر جذب نیروی انسانی در شرکت ایجاد گردد، هیچ حقی برای شرکت کنندگان و همچنین قبول شدگان نهایی در خصوص شروع به کار ایجاد نخواهد شد.

لینک ثبت نام از ۱۸ آبان ماه فعال خواهد گردید

 

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان خراسان:

دانلود بسته کامل سوالات استخدامی کارشناس مالی

دانلود بسته کامل نمونه سوالات استخدامی مسئول خدمات مالی

دانلود بسته کامل نمونه سوالات استخدامی تکنسین مکانیک

دانلود بسته کامل سوالات استخدامی تکنسین برق

دانلود بسته کامل سوالات استخدامی متصدی امور دفتری

دانلود بسته کامل سوالات تخصصی آزمون استخدامی، رشته کارشناس (مهندسی) مکانیک

دانلود بسته کامل نمونه سوالات استخدامی کارشناس (مهندسی) برق

دانلود بسته کامل نمونه سوالات آزمون استخدامی کارشناس شیمی

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی آئین نامه های حفاظت فنی و بهداشت کار (HSE)

دانلود بسته کامل سوالات استخدامی کارشناس امور اداری