آغاز ثبت نام استخدام شرکت نفت در سال ۹۸

بر اساس اطلاعیه ای که در وبسایت های زیرمجموعه شرکت نفت منتشر شده است، ثبت نام از بین فارغ التحصلان دانشگاهی جهت استخدام در شرکت نفت آغاز شده است و داوطلبان جهت ثبت نام هم اکنون می توانند در لینک زیر نسبت به ثبت نام اقدام کنند:

صفحه ثبت نام استخدام شرکت نفت سال ۹۸

سوالات استخدامی عمومی شرکت نفت (ویژه همه رشته ها)

بر اساس آنچه که ذکر شده است قبولی در این آزمون بر اساس مصاحبه های فنی می باشد و لذا مطالعه سوالات عمومی آزمون های استخدامی کمکی به شما برای قبولی در این آزمون نخواهد کرد. ثبت نام در این آزمون استخدامی از بین رشته های تحصیلی مهندی صنایع، مهندسی شیمی، مهندسی عمران، مهندسی کامپیوتر، مهندسی موارد، مهندسی نفت، اکتشاف، مهندسی معدن اکتشاف نفت، مهندسی نفت، بهره برداری مخازن نفت، مهندسی نفت، حفاری، مهندسی نفت، مخازن هیدروکربوری، مهندسی برق، مهندسی ایمنی، مدیریت، حسابداری، حقوق، اقتصاد و سایر رشته های تحصیلی مرتبط صورت می گیرد که در همان لینک بالا این رشته ها به صورت کامل قابل مشاهده می باشد.

حداکثر سن مجاز برای ثبت نام در این استخدام برای کارشناسی ۳۰ سال و کارشناسی ارشد ۳۴ سال می باشد. این سن با توجه به سابقه سربازی و سوابق کاری مرتبط که بیمه نیز داشته باشند برای کارشناسی تا ۳۵ سال و برای کارشناسی ارشد تا ۴۰ سال قابل افزایش می باشد.

نمونه سوالات استخدامی

بسته کامل نمونه سئوالات استخدامی مهندسی شیمی

دانلود بسته کامل سوالات تخصصی آزمون استخدامی، رشته مهندسی مکانیک

دانلود بسته کامل سوالات استخدامی عمومی و تخصصی حسابداری

دانلود جزوه و نمونه سوالات استخدامی حسابداری مالی

دانلود جزوه و نمونه سوالات استخدامی حسابداری صنعتی

دانلود بسته کامل سوالات استخدامی کارشناس حقوقی

دانلود بسته کامل سوالات آزمون استخدامی کارشناس مالی

دانلود کتاب و جزوات و سوالات استخدامی درس اصول حسابداری

دانلود نمونه سوالات استخدامی مهندسی کامپیوتر