آزمون استخدامی بانک توسعه صادرات ایران سال ۱۴۰۳

آزمون استخدامی بانک توسعه صادرات ایران

آزمون استخدامی بانک توسعه صادرات ایران سال ۱۴۰۳

بانک توسعه صادرات ایران به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیـاز خـود برای تصدی در شغل بانکدار(امور مالی)، بانکدار ۲ (امور حقوقی و بانکدار ۳ (امور کامپیوتر و فناوری اطلاعات) از داوطلبان واجـد شـرایط، از جمله فارغ‌التحصیلان حقوق، دعوت به همکاری می نماید.

به گزارش تسنا بانک توسعه صادرات ایران به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود طبق مفاد قانون مدیریت خدمات کشوری و در چارچوب بخشنامه شماره ۱۰۱۲۴۳ مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ سازمان اداری و استخدامی کشور «دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی و اختصاصی برای استخدام افراد در دستگاه‌های اجرایی کشور» و اصلاحیه‌های بعدی آن و از محل مجوز های شماره ۱۰۹۷۰۵ مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ سازمان اداری و استخدامی کشور، تعداد ۵۰ نفر مرد/زن با مدرک تحصیلی لیسانس از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون کتبی در حیطه‌های عمومی و تخصصی و اختصاصی، ارزیابی تکمیلی و طی مراحل گزینش به صورت پیمانی استخدام می‌نماید.

دانلود دفترچه راهنمای آزمون استخدامی بانک توسعه صادرات ایران

 

مهلت ثبت‌نام

ثبت‌نام به صورت اینترنتی از طریق مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی: www.hrtc.ir از روز یکشنبه ۱۹ فروردین‌ماه ۱۴۰۳ تا پایان روز سه‌شنبه ۲۸ فروردین‌ماه ۱۴۰۳ انجام خواهد شد. به متقاضیان تاکید می‌شود در مدت زمان فوق، نسبت به ثبت‌نام اقدام نموده و از موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند.

 

زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون

کارت شرکت در آزمون، از روز سه‌شنبه ۸ خردادماه ۱۴۰۳ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی قرار خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه ۱۱ خردادماه ۱۴۰۳ در تهران و در صورت لزوم در مراکز استانهای منتخب، برگزار خواهد شد.

اعلام نتایج آزمون کتبی

زمان اعلام نتایج آزمون، یک ماه پس از برگزاری آزمون کتبی خواهد بود.

 

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک توسعه صادرات ایران

دانلود بسته کامل نمونه سوالات استخدامی بانکدار (امور مالی) بانک توسعه صادرات ایران

دانلود بسته کامل نمونه سوالات استخدامی بانکدار گروه حقوقی بانک توسعه صادرات ایران

دانلود بسته کامل نمونه سوالات استخدامی بانکدار (امور کامپیوتر و فناوری اطلاعات) بانک توسعه صادرات ایران